ÁLLÁS - Alvállalkozói pozíciók

Keresünk dinamikusan fejlődő tanácsadói és fejlesztői csapatunkba SAP kulcsfelhasználókat, tapasztalt SAP tanácsadókat, vezető tanácsadókat, ABAP fejlesztőket.

SAP tanácsadó

Elvárások:

  • minimum 2-3 év SAP modul-tapasztalat a következő modulok valamelyikében: SAP FI, FI-AA, CO, MM, WM, PP, PM, PS, SD, SM, BW és CRM, IS-U;
  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • mobilitás, rugalmasság;
  • jó kommunikációs készség;
  • csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés;
  • ügyfélközpontúság.

Amit kínálunk:

  • változatos projektek, versenyképes juttatások;
  • változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • modern, kellemes munkakörnyezet;
  • fiatal, dinamikus csapat;
  • karrierlehetőség;
  • szakmai fejlődés.

ABAP fejlesztő

Elvárások:

  • minimum 2-3 év ABAP fejlesztői tapasztalat;
  • nyitottság az új technológiák iránt;
  • csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés.

Jelentkezéseket lehetőleg fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzzal a mysmb@mysmb.hu címre várjuk.